V Krabičce se momentálně skrývá upřímná lhářka s nesplnitelnými sny zavřenými v krabičce z kartonu. Neschopná žít, neschopná umřít. Neschopná zůstat na jednom místě příliš dlouho. Nesnažte se ji poznat, přišli byste o iluze. Mohli byste ji poznat takovou, jaká je v tom nejzazším skrytém koutku duše a to je něco, co by nechtěla ani ona, ani vy sami.

nedostatky

10. března 2016 v 17:24 | Ta z Krabičky |  Načrtnuto v příšeří.
Jsem unavená. Začínám nacházet jakous takous útěchu v postavách, které nepodléhají zákonům anatomie nebo perspektivy. Možná jich přidám víc. Nevím. Do konce března musím udělat jedno rozhodnutí a nejsem si jistá, jestli to zvládnu. V dubnu možná půjdu k psycholožce. Momentálně mám trochu strach. Že mi řekne, že si vymýšlím. Že... nevím. Vždycky se najdou věci, z nichž můžu mít strach. A když ne, je tu alespoň ten pocit. Pocit nevyžaduje důvody.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Illienel Illienel | E-mail | Web | 13. března 2016 v 1:18 | Reagovat

Druhá postava na mě působí kdoví proč morbidně nebo mě prostě jakýmsi zvláštním způsobem děsí či odrazuje (ale nechápu jak a čím), zato první je mi nadmíru sympatická  blízká. A jistým způsobem v ní vidím sama sebe, jistým podobným způsobem mámu a jistým jiným způsobem řadu jiných lidí. :D Fascinující. Rozhodně přidávej víc takových obrázků! :-) Víc jakýchkoliv obrázků. Víc čehokoliv! :D Ano, vždyky se najdou důvody ke strachu. ale i důvody k tomu, poslat strach k šípku. ;-) A taky...odvaha není nedostatke strachu, ale vědomí, že jsou některé věci důležitější než strach. A Ty ho překonáš. zvládneš to. Psycholožky se neboj. Pokud by Ti řekla, že si vymýšlíš, byla by to psycholožka na baterky, momentálně totálně vybitá a nebo psycholožka omylem. V takové případě vyhledej jinou. Ale věřím, že Ti nic takového neřekne a bude to dobré. :-) A s tím rozhodnutím, at je jakékoliv, přeji hodně štěstí a moudré rozhodování srdcem. (není to oxymoron, vážně ne :-)). A kdyby sis kdykoliv chtěla povykládat, napiš! Jen jsem ted byla dlouho bez notebooku a nefunguje mi skype, takže jsem dostupná jen na mailu, popř. na FB. Snad ne napořád. Každopádně budu moc ráda, když napíšeš!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama