V Krabičce se momentálně skrývá upřímná lhářka s nesplnitelnými sny zavřenými v krabičce z kartonu. Neschopná žít, neschopná umřít. Neschopná zůstat na jednom místě příliš dlouho. Nesnažte se ji poznat, přišli byste o iluze. Mohli byste ji poznat takovou, jaká je v tom nejzazším skrytém koutku duše a to je něco, co by nechtěla ani ona, ani vy sami.

sarkis

22. ledna 2016 v 12:22 | Ta z Krabičky |  Načrtnuto v příšeří.
Občas mi přijde, že tohle místo žije už jen díky Illienel. A jejímu neúnavnému ptaní se po nových výtvorech a obrázkách. Mně vždycky přijde, že vlastně nic moc nedělám, ale pak se Illy zeptá, a většinou se něco najde, i když jsou to jen takové blbůstky... Většinou namalované z představ, které neodejdou, nebo jako tlumočení jiným lidem. Nevadí. Dovolte mi představit Sarkise. Není má postava, je kamarádčina, z jednoho zahraničního RPG. Má hodně vlasů a hrozný spánkový režim. Taky má strážného anděla jménem Emmanuel. Emmanuel nemá rád, když Sarkis nespí. Občas se k němu přikrade a prostě ho přinutí spát. Sarkis nemá šanci, přestože ve vlastním světě je jako bůh. Jednou, byla to nehoda, omylem takový svět naprogramoval. Celý vesmír. Je toho na něj hodně, a bude hůř. Ve spánku je mu lépe.
Přemýšlela jsem, který z nich sem dát. Mám tu originální práci tužkou, pak to líné vybarvování na počítači, a pak jeho černobílou verzi. Využila jsem Sarkise, abych se vyblbla na přikrývce, jak si můžete všimnout. Stínování ale nic moc.. Nechtěla jsem, aby se to pak tlouklo s barvami z počítače... A nejvíc se mi asi líbí černobílá verze. Černobílé světy jsou nejsrozumitelnější. Navíc se pak člověk věnuje jak barevným plochám, tak tomu, co je vyplňuje. Asi to takhle nedává moc smysl... Já už toho nechám.


Ohledně Emmanuela... snad někdy příště.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pomněnka Illienel Pomněnka Illienel | E-mail | Web | 22. ledna 2016 v 14:46 | Reagovat

Díky! Díky moc, charlie. :-) Mně s enejvíc líbí ten triptych, Sarkis barevně i nebarevně třikrát jinak. :D Ale jinak...asi cítm, proč s eTi nejvíc líbí ten černobílý, tentokrát i mně přitahuje jaksi nejvíc, působí na mě nejlépe, ačkoliv jinak nedám dopustit na barvičky. :-) Ten příběh je...zajímavý. Nemůžu si pomoct, ale v mnoha ohledech mi to něco nebo někoho připomínalo. :D Bylo to jak z mého života...O jakou RPG s ejedná, smím-li se ptát? A Ty sama máš nějaké RPG postavy? ;-)

2 Ta z Krabičky Ta z Krabičky | Web | 22. ledna 2016 v 18:11 | Reagovat

[1]: Ono to RPG jako takové nemá žádné konkrétní téma.. jedná se o stránku, kde každý má svůj vlastní blog s postavou vlastního výběru - odkudkoliv, inspirovanou čímkoliv, nebo prostě rovnou převzatou.. Blogy postav ze stejných fandomů pak tak nějak gravitují jeden k druhému.. A já, jelikož mám postavy, co do fandomů nepatří, strávím tudíž většinu času s lidmi, co vlastní fandom taky nemají. Ačkoliv se často dává dohromady způsob, jak to nakombinovat, jak zapasovat tu kterou postavu do toho kterého vesmíru.
Můj vlastní je právě Emmanuel. Jako první jsem měla jednu hobitku, pak trpaslici... Někde mezi hobitkou a trpaslicí jsem začala s mým andělem. A ačkoliv ani hobitka, ani trpaslice, ani jiný blog, co jsem za tu dobu měla, už nefungují, Emmanuel tu je pořád.. Přišel, když jsem ho potřebovala.. Byl taková stoprocentně pozitivní postava, plná víry v to nejlepší v každém, koho potká, plná pozitivní energie. Má rád květiny, čaj a příliš velké svetry. Má kocoura, který se jmenuje Earl Grey. Ačkoliv už dávno není plný jen těch hezkých věcí (nemá na to sílu), jako múza mi vydržel nejdéle... Mám ho ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama