V Krabičce se momentálně skrývá upřímná lhářka s nesplnitelnými sny zavřenými v krabičce z kartonu. Neschopná žít, neschopná umřít. Neschopná zůstat na jednom místě příliš dlouho. Nesnažte se ji poznat, přišli byste o iluze. Mohli byste ji poznat takovou, jaká je v tom nejzazším skrytém koutku duše a to je něco, co by nechtěla ani ona, ani vy sami.

někdo rychlý

17. června 2015 v 7:43 | Ta z Krabičky |  Načrtnuto v příšeří.
Máme teď zkouškové období. Známky se uzavírají a má schopnost zajímat se o to, jak to všechno dopadne, upadá. Nálada se liší den ode dne a taktéž mé zájmy. Momentálně nemám ani tak potřebu psát, což je dobře, poněvadž to je reflec z těch horších dnů. Kreslení je... někde uprostřed. Opět, záleží na technice. Kreslení jako takové je vhodné pro trpělivější okamžiky za lepší nálady.. Za použití tuše jde především o výraz a tvorbu spíš než konečný výsledek. Je to docela relaxační, když se tolik nezajímám o konečný výsledek. Proto jde o dny z té horší části spektra. Tušové výtvory ale asi ukazovat nebudu, jsou trošku osobní a nevím, zda by něco znamenaly pro někoho jiného než já. V tom je ale celá pointa umění jako takového, ne? Pro nikoho nemá větší cenu než pro toho, kdo je stvořil.Koukám teď dost na filmy, podle nálady. Konečně jsem shlédla také Avengers: Age of Ultron a nemůžu říct, že by se mi to dvakrát líbilo.. Na odreagování jsem si pak pouštěla X-Men: Days of Future Past, tedy alespoň ty části s Pietrem, a nemohla jsem to nezkusit.. Už delší dobu jsem nekreslila něco, někoho, kdo nebyl z mé hlavy. Je to na výsledku vidět, ale na druhou stranu to netrvalo tak dlouho a je mu to podobnější, než jsem čekala, takže... Pietro Maximoff, vážení.Dobře, není to Pietro. Na scanu tak vypadá ještě méně než ve skutečnosti. Nevadí. Nevadí. Mně už je to docela jedno.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Illienel Illienel | E-mail | Web | 17. června 2015 v 21:25 | Reagovat

Pěkný obrázek. Ani jeden z výše zmíněných filmů neznám, neviděla jsem a neplánuji vidět, stejně tak neznám danou postavu. Ale líbí se mi, jak jsi ho nakreslila, má zajímavý a uvěřitelný výraz a to modré pozadí je super, působí to trochu netradičně (ve spojení s takovým černobílým obrázkem) a postava tak více vyniká.
Doufám, že brzy budeš mít hlavně to ty světlejší chvíle a že to nebudou jen chvilky, ale dlouhá období, plná radosti a optimismu. a tvorby. :-)
Těším se, až se uvidíme.
Měj se krásně!

P.S. Vážně nám sem nechceš dát i ty tušové kresby? Moc by mě zajímaly...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama