V Krabičce se momentálně skrývá upřímná lhářka s nesplnitelnými sny zavřenými v krabičce z kartonu. Neschopná žít, neschopná umřít. Neschopná zůstat na jednom místě příliš dlouho. Nesnažte se ji poznat, přišli byste o iluze. Mohli byste ji poznat takovou, jaká je v tom nejzazším skrytém koutku duše a to je něco, co by nechtěla ani ona, ani vy sami.

jedné noci

22. června 2015 v 16:25 | Ta z Krabičky |  Načrtnuto v příšeří.
Malování přináší klid, útěchu, a navíc zbavuje přebytečných myšlenek. Nemusí vždy být jasně vidět, kde se podepsala ta či ona, já vím, že tam jsou a připadá mi, že jsem nad nimi vyzrála. Na čas. Jsou uvězněné v papíru, svázané pevnou formou. Osvobodí se skrz mé vlastní vědomí, mám to tušení. Teď jsou ale pryč, to je hlavní.

Protože se Illienel ptala po něčem tuší. A protože doufám, že tohle konkrétně spíše než uvažování nad autorem vzbudí zvědavost ohledně oné hladové dívky. Nepovím vám, co se stalo, jak se jí povedlo, co se jí povedlo. Snad se tak hezky usmívala a když byl na dosah, natáhla k němu ruku třesoucí se žádostivostí. Kdo ví... Nejsem ani měsíc, ani ona dívka a bojím se, že jen ti dva znají odpověď. Možná na ni jednoho dne narazíte. V očích bude mít starodávné světlo a ústa postříbřená kosmickým prachem. Zeptejte se jí na tu letní noc, třeba právě vám prozradí své tajemství.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama