V Krabičce se momentálně skrývá upřímná lhářka s nesplnitelnými sny zavřenými v krabičce z kartonu. Neschopná žít, neschopná umřít. Neschopná zůstat na jednom místě příliš dlouho. Nesnažte se ji poznat, přišli byste o iluze. Mohli byste ji poznat takovou, jaká je v tom nejzazším skrytém koutku duše a to je něco, co by nechtěla ani ona, ani vy sami.

Komentáře

1 Illienel Illienel | E-mail | Web | 5. června 2015 v 20:58 | Reagovat

Ach Charlie...Já nemám slov. (Ale protože bych to nebyla já, kdybych s enepokusila opět napsat něco jako "pořádný" komentář, zkusím ta slova někde chytit do sítí.) Je to nádherná úvaha, co jsi napsala. Působí to na mne jako celá vlna pocitů, myšlenek, emocí...neskutečné, čeho všeho se to ve měn při čtení dotklo, co to probudilo , vyvolalo, přitáhlo, vytvořilo...Nedokážu to ani popsat, promiň. Už velmi dlouho na mě takovýmto způsobem nic nezapůsobilo. A k tomu všemu jsi mě inspirovala. :-) V tuto chvíli mi není dobře, jsme vyčerpaná a nemám už kapacitu věnovat se vlastním úvahám - hledat své odpovědi na Tvé otázky a přemýšlet o mlhovinách duší, prolínání úlomků nebo o tom, kde má v těle vlastně duše místo a jestli tam pro ni to místo je. Ale rozhodně se tím někdy zabývat budu. Po tomto Tvém článku ani nemůžu a nechci jinak. :-) Díky Ti za něj, krásně, zajímavě, originálně a inspirativně jsi to napsala. :-)
A myslím, že na citátu o netvořícím umělci je hodně pravdy. Proto koukej tvořit a žádné emoční sebevraždy, jasný? ;) Nemusíš se svazovat dokončováním, klidně zůstávej u střípků děl...a když budeš chtít, poděl se s námi i o ty. :-) Já budu určitě ráda a možná nejenom já. ;) Přeji činorodou a přátelskou Múzu. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.