V Krabičce se momentálně skrývá upřímná lhářka s nesplnitelnými sny zavřenými v krabičce z kartonu. Neschopná žít, neschopná umřít. Neschopná zůstat na jednom místě příliš dlouho. Nesnažte se ji poznat, přišli byste o iluze. Mohli byste ji poznat takovou, jaká je v tom nejzazším skrytém koutku duše a to je něco, co by nechtěla ani ona, ani vy sami.

Malý mořský mužík

11. srpna 2014 v 19:08 | Ta z Krabičky |  Načrtnuto v příšeří.
Nedávno jsem dostala menší nápad, který ani není tak originální, ale jsem z něj úplně mimo.. Totiž, přeskládávala jsem knihovnu, zase, a vytahala pár starých knížek, mezi nimiž se vyskytly i pohádky Hanse Christiana Andersena... A mně to nedalo a četla jsem si. Malou mořskou vílu, mimo jiné. Ten příběh mě tak trochu hodně fascinuje, vážně. Došlo to až tak daleko, kdy jsem si na místo malé mořské víly dosadila jinou postavu, malého mořského mužíka, mého vlastního. Tudiž vidíte, vážně nic originálního. Ale měla jsem toho tak plnou hlavu, že jsem si ho musela nakreslit, jen abych si vytvořila představu, jak asi vypadá. Princ už se tam tak nějak vecpal sám a stal se první dokončení obrázek v posledních několika měsících... A dokonce jsem na něj i tak trochu hrdá. Neměla jsem žádnou předlohu, co se týče anatomie nebo celkového vzhledu, kreslila jsem jen podle toho, co mi zrovna proběhlo hlavou. Poslední úprava to ještě trochu vylepšila, ačkoli já a upravování kreslených věcí ve Photoshopu ještě nejsme úplně kamarádi.. No nevadí, momentálně jsem s výsledkem docela spokojená (uvidím za pár hodin), a co vy?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Illienel Illienel | E-mail | Web | 22. srpna 2014 v 22:11 | Reagovat

No páni! Já chci ještěééé! A nebude básnička/povídka? :-) Malý morřský mužík...to zní dobře. :-) Taky tu pohádku miluju, tato a Malá prodavačka zápalek mě vždy zvláštním způsobem fascinovaly, i když jinak nemám ráda pohádky s dobrým/špatným koncem, jsme spíše na jasné happyendy. Ale tohle jsou srdcovky. Napsala by jsi k tomu velmi zajímavému obrázku alespoňˇstručně jeho příběh? Jak Tě znám, určitě ho máš v hlavě. :-) Prosím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama